Święto Liczby Pi 2011
Instytut Matematyki
już po raz trzeci ma zaszczyt zaprosić
wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych,
nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych
na
Święto liczby π
Święto rozpocznie się 11 marca 2011r. o godzinie 10.00 w Auli Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, przy ulicy Świętokrzyskiej 15. Program obchodów: 10:00 Powitanie uczestników 10:20 Wręczenie medali Polskiego Towarzystwa Matematycznego 10:40 Referat członków SKN „Rozmaitości” „Co wiemy o π” 11:30 Konkurs dla uczestników 12:00 Przerwa 12:10 Wykład popularnonaukowy prof. dr hab. Michała Wojciechowskiego „Rekordy w matematyce” 13:00 Wręczenie nagród laureatom konkursu „Plakat – Matematyczne Inspiracje” 13:30 Zakończenie obchodów |
Wyniki konkursu Plakat – Matematyczne Inspiracje
Miejsce I – Katarzyna Lanckorońska – Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach
Miejsca II
Barbara Strąk – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Kielcach
Joanna Matuszewska – VIII Liceum Ogólnokształcące im Henryka Sienkiewicza z oddziałami integracyjnymi w Kielcach
Wyróżnienia:
Małgorzata Kałuża – II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach
Rafał Kumański – II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach
Magdalena Gołda – Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach
Natalia Cywińska – II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie
Katarzyna Rećko – II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie
Alina Suligowska – I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej
Weronika Kołaczek – I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu
Pozostali uczestnicy konkursu:
Beata Leśniak – I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu
Ewa Życińska – Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim
Paulina Rosłowska – Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim
Aneta Połetek – Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim
Natalia Gruszczyńska – II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie
Natalia Szydławka – II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie
Paulina Tatar – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Ziemi Iłżeckiej w Chwałowicach
Kamil Brodziński – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Ziemi Iłżeckiej w Chwałowicach
Milena Grela – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Ziemi Iłżeckiej w Chwałowicach
Marta Madej – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Ziemi Iłżeckiej w Chwałowicach
Bogumiła Pepasińska – Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach
Wojciech Baran – Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach
Eliza Gos – Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach
Katarzyna Stefańska – II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach
Marcin Pajda – II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach
Dominika Januszek – II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach
Patrycja Wróblewska – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach
Magdalena Chińcza – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach
Małgorzata Rotszejn – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach
Anita Michalak – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach
Alicja Machul – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach
Edyta Simlat – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach
Agata Gawęcka – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach
Magdalena Wałdon – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach
Patrycja Picheta – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach
Karolina Mróz – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach
Katarzyna Szproch
Wiktoria Sławińska – VIII Liceum Ogólnokształcące im Henryka Sienkiewicza z oddziałami integracyjnymi w Kielcach
Paulina Kraska – Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu
Radosław Husa – Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Kamil Dąbrowski – Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Monika Styczeń – Zespół Szkół nr 3 w Chmielniku
Martyna Kukla – Zespół Szkół nr 3 w Chmielniku
Anna Lichwała – Zespół Szkół nr 3 w Chmielniku
Daria Mikos – Liceum Ogólnokształcące Nr IV im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrowcu Świętokrzyskim
Nagrody w konkursie ufundowali:
-
- Pobierz regulamin konkursu – pobierz plik pdf
- Pobierz formularz zgłoszeniowy – pobierz plik doc
- Pobierz plakat Święta liczby pi – pobierz plik pdf
- Pobierz plakat konkursu „Plakat – Matematyczne Inspiracje” – pobierz plik pdf