28-01-2021

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprasza studentów do oceny jakości kształcenia w semestrze zimowym 2020/2021

Plakat ankietyzacja - zaproszenie studentów do oceny jakości kształcenia

Szanowna Studentko/ Szanowny Studencie
– Chcemy poznać Twoją opinię na temat jakości kształcenia związaną
z realizowanymi zajęciami.
– Chcemy poznać Twoją opinię na temat obsługi administracyjnej na wydziale/ w filii oraz
w jednostkach UJK, z których korzystałeś/aś (Biblioteki, Studium Języków Obcych, Uniwersyteckiego Centrum Sportu, Domu Studenta, Centrum Nauki i Kultury, Akademickiego Biura Karier, Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami).
– Chcemy poznać Twoją opinię na temat jakości zajęć zdalnych.

Podziel się z nami swoimi:
– spostrzeżeniami,
– pomysłami,
– uwagami.

GDZIE SZUKAĆ ANKIET?
Ankiety dotyczące oceny jakości kształcenia oraz obsługi administracyjnej dostępne są
w Wirtualnej Uczelni.
Link do ankiety dotyczącej nauczania zdalnego zostanie udostępniony pocztą mailową.

KIEDY WYPEŁNIĆ?
Ankietyzacja trwa od 15 lutego do 15 marca 2021 roku.

ANKIETY SĄ ANONIMOWE
Wyniki ankiet będą gromadzone i prezentowane tylko w postaci
zbiorczych zestawień, niepozwalających na identyfikację pojedynczych respondentów.

Notatka informacyjna (pobierz)