Katedra Matematyki

Pracownicy

 

Dyrekcja
Kierownik Katedry  Prof. UJK dr hab. Grzegorz Łysik grzegorz.lysik@ujk.edu.pl
Zastępca Kierownika Katedry ds. kształcenia dr Elżbieta Zając ezajac@ujk.edu.pl
Zastępca Kierownika Katedry 
ds. naukowych
Prof. UJK dr hab. Szymon Walczak szymon.walczak@ujk.edu.pl
     
Profesorowie
prof. zw. dr hab. Taras Banakh   taras.banakh@ujk.edu.pl
     
     
Profesorowie UJK
dr hab. Roman Bobryk   bobryk@ujk.edu.pl
dr hab. Andrzej Chrzęszczyk   andrzej.chrzeszczyk@ujk.edu.pl
dr hab. Grzegorz Łysik   grzegorz.lysik@ujk.edu.pl
dr hab. Egmont Porten   egmont.porten@ujk.edu.pl
dr hab. Cornelia Schiebold   cornelia.schiebold@ujk.edu.pl
dr hab. Szymon Walczak    szymon.walczak@ujk.edu.pl
dr hab. Volodymyr Mykhailiuk   volodymyr.mykhailiuk@ujk.edu.pl
     
Adiunkci
dr Magdalena Nowak   mnowak@ujk.edu.pl
dr Michał Stachura   mista@ujk.edu.pl
dr Barbara Wodecka   bwodecka@ujk.edu.pl
dr Michał Zakrzewski   michal.zakrzewski@ujk.edu.pl
dr Mateusz Masternak   mateusz.masternak@ujk.edu.pl
dr Magdalena Chrapek   magdalena.chrapek@ujk.edu.pl
dr Drzyzga Kamil   kamil.drzyzga@ujk.edu.pl
dr Joanna Garbulińska-Węgrzyn   joanna.garbulinska@ujk.edu.pl
dr Kaczmarski Bogusław   boguslaw.kaczmarski@ujk.edu.pl
dr Karlova Olena   olena.kralova@ujk.edu.pl
dr Michalik  Daria   daria.michalik@ujk.edu.pl
dr Przybycień Hubert   hubert.przybycien@ujk.edu.pl
dr hab. Wojciechowski Michał   michal.wojciechowski@ujk.edu.pl
     
Docenci
dr Elżbieta Zając   ezajac@ujk.edu.pl
     
Wykładowcy
mgr Dziuba Paweł    pawel.dziuba@ujk.edu.pl
     
Asystenci
mgr Judyta Bąk    
     
Administracja i pracownicy techniczni
     
inż. Andrzej Pawlak starszy specjalista inżynieryjno-techniczny andrzej.pawlak@ujk.edu.pl
mgr Monika Pawłowska specjalista monika.pawlowska@ujk.edu.pl
inż. Sławomir Wilczyński specjalista informatyk slawomir.wilczynski@ujk.edu.pl

 

Kilka słów o nas

Prowadzimy studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Matematyka, w specjalnościach Nauczanie matematyki i Zastosowania matematyki.